fbpx
Annonse:
PANEL: F.v. Ordstyrer Og Filosof Morten Fastvold, Hans Christian Nes Som Er Livssynsrådiver I Human-Etisk Forbund. Kjell Haltorp Som Er Grunnlegger Av Menigheten Sørlandskirken, Amina Bitar Som Er Bystyrerepresentant For Sosialistisk Venstreparti I Arendal Og Muslim Og Åsta Ledaal Som Er Sogneprest Fra Trefoldighetskirken. Foto: Grete Husebø
PANEL: F.v. Ordstyrer og filosof Morten Fastvold, Hans Christian Nes som er livssynsrådiver i Human-Etisk forbund. Kjell Haltorp som er grunnlegger av menigheten Sørlandskirken, Amina Bitar som er bystyrerepresentant for Sosialistisk Venstreparti i Arendal og muslim og Åsta Ledaal som er sogneprest fra Trefoldighetskirken. Foto: Grete Husebø

Tre livssyn om kjærlighet

Human-Etisk forbund inviterte fire forskjellige mennesker til å snakke om kjærlighet i Kulturstua i sentrum under Arendalsuka. Filosof Morten Fastvold ledet samatalen mellom Kjell Haltorp som er grunnlegger av menigheten Sørlandskirken, Amina Bitar som er bystyrerepresentant for Sosialistisk Venstreparti i…
Du må være innlogget for å se innholdet. log in