fbpx
skip to Main Content
LEK, LÆR OG INKLUDER: Sosial lek hvor både barn og voksne kan knytte bånd er målet for pastor i Norkirken Inge Flaat og frivillig Marthe når de starter opp Åpen barnehage. Foto: Grete Helgebø

Vil knytte småbarnsfamilier tettere sammen

Fakta: Dette er åpen barnehage: Med Åpen barnehage håper Norkirken å bidra til et mer levende lokalsamfunn på Nedenes. Midt i byggefeltene på Nedenes ligger Norkirkens gulmalte tilholdsplass. Utenfor huset er det lekeplass og i underetasjen ble det drevet barnehage inntil for tre år siden. Etter det har menigheten invitert barn og foreldre til Småbarnsklubben med religiøs babysang en gang… Du må være innlogget for å se innholdet. log in
Med Åpen barnehage håper Norkirken å bidra til et mer levende lokalsamfunn på Nedenes. Midt i byggefeltene på Nedenes ligger Norkirkens gulmalte tilholdsplass. Utenfor huset er det lekeplass og i underetasjen ble det drevet barnehage inntil for tre år siden. Etter det har menigheten invitert barn og foreldre til Småbarnsklubben med religiøs babysang en gang…
Du må være innlogget for å se innholdet. log in
Back To Top